انیمیشن جذاب برای یادگیری زبان انگلیسی

12 انیمیشن برتر جهان برای یادگیری زبان انگلیسی

انیمیشن جذاب برای یادگیری زبان انگلیسی، شاید جمله ای باشد که بسیاری از مخاطبین ایرانی آن را سرچ می‌کنند تا بتوانند لیستی از بهترین انیمیشن‌های مخصوص کودک را در آن پیدا کنند. تا هم علاوه بر لذت بردن از تماشای این انیمیشن های جذاب و جالب به درک و یادگیری زبان انگلیسی آنها نیز کمک کند.

امروز ما در آکادمی کاوسی قصد داریم در قالب کمک به مخاطبان عزیز، لیستی از بهترین مواردی که می‌تواند سرگرم کننده و آموزنده باشد تهیه کنیم. دقت داشته باشید که این لیست شامل بهترین و جذاب‌ترین انیمیشن و فیلم‌های ساخته شده طی سالیان اخیر است.

انیمیشن های مختلف، تاثیر قابل توجهی بر تقویت زبان انگلیسی دارند بشرطی که فقط بعنوان منبع مکمل استفاده شوند نه منبع اصلی. در این مطلب بعد از برسی تعداد زیادی از انیمیشن های موجود که به زبان انگلیسی هستند و کمک فروانی به یایدگیری زبان انگلیسی می کند را براش شما عزیزان فراهم کرده ایم.

نکته مهم: اگر می خواهید زبان انگلیسی خود را تقویت کنید، بسیاری از انیمیشن ها جدید به کار شما نخواهند آمد، زیرا پر از اصطلاحات غیرکاربردی و مشکل هستند و سرعت بالای مکالمات، تنها شما را از یادگیری دور می کند. اگر به قصد یادگیری و تقویت زبان انگلیسی، انیمیشن می بینید، آنها را با دقت انتخاب کنید و اگر فقط برای سرگرمی می بینید، داستان متفاوت خواهد بود.

نکات مهم یادگیری زبان با کمک انیمیشن و کارتون:

  1. انیمیشن و کارتون های ساده تر و جذاب تر را انتخاب کنید: اگر کارتون ها و دیالوگ های آنها مشکل باشد، یادگیری شما با مشکل مواجه می شود زیرا به دلیل سرعت بالای صحبت، لغات و عبارات ناآشنا و عدم یادگیری، دلسرد خواهید شد. ضمن اینکه فیلم های سرگرم کننده تر یادگیری موثرتری دارند.
  2. جملات کوتاهی که می شنوید را یک بار تکرار کنید: این جملات معمولا بسیار پرکاربرد هستند و یادگیری آنها کمک زیادی در صحبت و مکالمه شما خواهد کرد و این جملات ماندگاری زیادی در ذهن دارند.
  3. هر انیمیشن را حداقل دو بار ببینید: بار اول با زیرنویس انگلیسی و بار دوم بدون زیرنویس تماشا کنید.
  4. ترجیحا یک دیکشنری داشته باشید: روی گوشی خود، یک دیکشنری آفلاین نصب کنید و لغات یا جملاتی که بیشتر استفاده می شوند و شما معنای آنها را متوجه نمی شوید جستجو کنید (اگر آنها را روی کاغذ بنویسید که چه بهتر!)

انیمیشن Angry Birds 2016

12 انیمیشن فوق جذاب برای یادگیری زبان انگلیسی

داستان انیمیشن در جزیره ای جریان دارد که مملو از پرندگان شاد و سرخوش می باشد که با آرامش در کنار یکدیگر زندگی می کنند. اما زمانی که خوک های سبز مرموز به جزیره می آیند، سه پرنده به نام های: “قرمز”، “چاک” و “بمب” باید بفهمند خوک ها در آن جزیره به دنبال چه چیزی هستند.
(انیمیشن جذاب برای یادگیری زبان انگلیسی)

انیمیشن Spirit: Stallion of the Cimarron 2002

انیمیشن فوق جذاب برای یادگیری زبان انگلیسی

داستان این انیمیشن در ایالات متحده و اواسط قرن نوزدهم رخ می‌دهد. «اسپیریت»، کره اسب نری است که در غرب بکر و دست‌نخورده به دنیا آمده؛ مادرش عاشق او است و نزد گلهٔ اسب‌ های وحشی که با آنها به این‌سو و آن‌سو می‌دود، بسیار عزیز است. یک شب کاشفانی که به آن منطقه آمده‌اند، او را اسیر می‌کنند و به سواره نظام آمریکا که در حال پاک‌سازی منطقه برای کشیدن خط آهن هستند می‌فروشند و…
(انیمیشن جذاب برای یادگیری زبان انگلیسی)

انیمیشن cars

12 انیمیشن فوق جذاب برای یادگیری زبان انگلیسی

در انیمیشن ماشین ها ۱ ۲۰۰۶ ، لایتینگ مکوئین ماشین مسابقه مشهور و همیشه قهرمانی است که برای شرکت در مسابقات قهرمانی جام پیستون که هر سال برگزار می شود ، راهی سفر می شود . ولی هنگام شب که او خواب است ، از مسیر خارج می شود و هنگامی که بیدار می شود خود را در جاده ۶۶ شهر خرابه رادیاتور اسپرینگ می یابد. کلانتر آن شهر اجازه خروج مکوئین را از شهر نمی دهد و او را به کارکردن وا می دارد. او با مردم آن شهر از جمله ماتر و سالی آشنا می شود و …
(یادگیری زبان انگلیسی از طریق انیمیشن)

انیمیشن Tangled 2010

انیمیشن فوق جذاب برای یادگیری زبان انگلیسی

یک انیمیشن رمانس-کمدی که در صحنه های مختلف کمدی و هیجانی، عبارات کاربردی انگلیسی زیادی را به شما می آموزد. ممکن است آن را دیده باشید ولی پیشنهاد می کنیم که دو سه بار این انیمیشن را ببینید زیرا ساختارهای گرامری متنوعی استفاده می کند که با یک بار تماشا یاد نخواهید گرفت …
(انیمیشن جذاب برای یادگیری زبان انگلیسی)

انیمیشن Bunyan & Babe 2017

12 انیمیشن فوق جذاب برای یادگیری زبان انگلیسی

بسیار سرگرم کننده و در عین حال گویا. این انیمیشن هم جزو آنهایی است که از عبارات پرکاربرد و روزمره زبان انگلیسی استفاده می کند و با یک بار دیدن آن مطمئنا چند بار دیگر هم انیمیشن را خواهید دید …
(یادگیری زبان انگلیسی از طریق انیمیشن)

یخ‌زده Frozen

انیمیشن فوق جذاب برای یادگیری زبان انگلیسی

انیمیشن یخ‌زده، یکی دیگر از بهترین انیمیشن های جهان است که‌در سال ۲۰۱۳ به‌اکران درآمد. این انیمیشن از موفق‌ترین آثار کمپانی دیزنی است که موفق به دریافت ۲ جایزه اُسکار شده.

داستان انیمیشن درجایی آغاز می‌شود که تعدادی یخ‌شکن درحال جمع‌آوری یخ از رودخانه هستند; درمیان آن‌ها پسربچه‌ای ۸ساله به‌نام « کریستوف » همراه با گوزن شمالی خود « اسون » قصد دارد کمکی به بزرگترها کُند و پس‌از جمع‌آوری یخ‌ها به سمت شهر « ارندل » راهی می‌شوند.
(انیمیشن جذاب برای یادگیری زبان انگلیسی)

عصر یخبندان Ice Age

12 انیمیشن فوق جذاب برای یادگیری زبان انگلیسی

یکی دیگر از مواردی که قصد پیشنهاد در لیست « بهترین انیمیشن‌های مخصوص کودکان » به شما عزیزان را داریم، انیمیشن « عصر یخبندان » است. انیمیشنی فوق‌العاده جذاب و تماشایی که نخستین بار درسال ۲۰۰۲ منتشر شد.

داستان قسمت نخست انیمیشن عصریخبندان در زمانی شروع می‌شود که ببرهای تیزدندان به دهکده انسان‌ها حمله کرده‌اند و طی آن همسر یکی‌از افراد قبیله درطول جنگ همراه با بچه‌اش ازجنگ فرار می‌کند. یکی‌از ببرها به‌دنبال او می‌رود و او مجبور می‌شود خودرا درآب بیاندازد …
(یادگیری زبان انگلیسی از طریق انیمیشن)

انیمیشن Hotel Transylvania 2012

انیمیشن فوق جذاب برای یادگیری زبان انگلیسی

مطمئنا نام این انیمیشن به گوش تان خورده است. بعنوان یکی از بهترین انیمیشن ها با عبارات جالب و بامزه زبان انگلیسی شناخته می شود و به شما پیشنهاد می کنیم در کنار انیمیشن های بالا، حتما این یکی رو هم ببینید.
(انیمیشن جذاب برای یادگیری زبان انگلیسی)

انیمیشن Zootopia

انیمیشن فوق جذاب برای یادگیری زبان انگلیسی

یکی دیگر از برترین انیمیشن های تاریخ، انیمیشن محبوب و جذاب زوتوپیا است. این عنوان یکی از ۱۰ فیلم برتر سال ۲۰۱۶ از دیدگاه IMDB بود و معیارهای زیادی برای اثبات تماشایی بودن آن وجود دارد.

ترکیب رنگ بندی و داستان بسیار جذابی که این انیمیشن را دربر گرفته، موجب می‌شود تا یکی از بهترین گزینه‌ها چه برای کودکان و چه بزرگسالان باشد. افراد با هر رده سنی می‌توانند این انیمیشن را تماشا کنند و از لحظات مفرحی که زوتوپیا برایشان ایجاد می‌کند لذت ببرند.
(یادگیری زبان انگلیسی از طریق انیمیشن)

انیمیشن Monsters University

انیمیشن فوق جذاب برای یادگیری زبان انگلیسی

از دیگر فیلم و انیمیشن‌های مخصوص خردسالان می‌توان دانشگاه هیولاها را نام برد. انیمیشنی فوق‌العاده زیبا و جذاب که هر رده سنی می‌تواند ازتماشای آن لذت ببرد.

داستان زیبای انیمیشن در مورد هیولاهایی است که وظیفه‌شان ترساندن کودکان است. آن‌ها از طریق درب‌هایی جادویی به اتاق خواب بچه‌ها می‌روند و آن‌ها را می‌ترسانند. یکی از کاراکترهای اصلی انیمیشن به نام « مایک وازوسکی » آرزو دارد که بزرگترین ترساننده شود.

این درحالی است که مایک جثه‌ی بسیار کوچکی دارد و استعداد بسیار کمی دراین کار دارد. مایک پس‌از ورود به دانشگاه با یک ترساننده دیگر به نام « جیمز پی.سالیوان ( سالی ) » آشنا می‌شود. سالی هیولایی بزرگ و آبی‌رنگ است که استعداد ذاتی در ترساندن دارد …
(انیمیشن جذاب برای یادگیری زبان انگلیسی)

انیمیشن Toy Story

انیمیشن فوق جذاب برای یادگیری زبان انگلیسی

یکی دیگر از عناوین و انیمیشن های مخصوص کودکان، مجموعه « داستان اسباب‌بازی » است. این مجموعه نخستین بار درسال ۱۹۹۵ تولید شد و تاکنون ۴قسمت ازآن منتشر شده. به معنای واقعی می‌توان داستان اسباب‌بازی‌ها را سرگرم کننده و جذاب دانست.

داستان انیمیشن درمورد کودکی به‌نام اندی است که علاقه‌ی خاصی به اسباب‌بازی‌های خود دارد. دانستن این موضوع که‌ اسباب‌بازی‌ها زنده می‌شوند، کمی سخت است. « وودی » گاوچرانی است که از محبوب‌ترین و قدیمی‌ترین اسباب‌بازی‌های اندی محسوب می‌شود; وودی رهبر سایر اسباب‌بازی‌های اتاق است.
(انیمیشن جذاب برای یادگیری زبان انگلیسی)

انیمیشن Despicable Me

12 انیمیشن فوق جذاب برای یادبتاتلتنلنلگیری زبان انگلیسی

داستان این انیمیشن در مورد تبهکاری به‌نام گورو است. گورو پس از شنیدن خبری مبنی بردزدیده شدن هرم جیزه تصمیم می‌گیرد ماه را بدزدد تا بدین ترتیب بتواند تمام دنیا و رئیس بانکی که برای دزدی‌هایش ازآن وام می‌گیرد را تحت تأثیر قرار دهد. گورو دستیارانی به نام مینیون‌ها دارد که موجوداتی بسیار جالب و بانمک هستند.

آن‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن خواسته‌های گورو را انجام می‌دهند و دائما به خراب‌کاری مشغولند. در ادامه‌ی انیمیشن اتفاقات بسیار جالی میفتد که حتی برای سنین بزرگسال نیز می‌تواند جالب و جذاب باشد. یکی از بهترین انیمیشن های جهان « منِ نفرت‌انگیز ۱ » است که حتی خانواده‌ها نیز می‌توانند از تماشای آن لذت ببرند.
(انیمیشن جذاب برای یادگیری زبان انگلیسی)

انیمیشن (Sing (2016

انیمیشن فوق جذاب برای یادگیری زبان انگلیسی

این انیمیشن در رابطه با صاحب یک سالن نمایش که کارش کساد شده دنبال راهی هست که بتونه به کارش رونق بده. فکرها و ایده های مختلفی داره ولی در نهایت به این نتیجه میرسه که یک مسابقه آوازخونی بگذاره. یک چیزی مثل مسابقه استیج که ما توی آفرینک برگذار کردیم. باستر مون، صاحب سالن فکرش رو هم نمیکرد که ایده اش برای برگذاری مسابقه اینقدر طرفدار داشته باشه و اینهمه هیجان توی شهر ایجاد کنه.

مهم تر از اون که فکرش رو نمیکرد اینهمه خواننده خوب و عالی توی شهر وجود داشته باشه. باستر مون یک کوالا هست، از اون خرسهای استرالیایی که میچسبن به درخت و صبح تا شب از جاشون تکون نمیخورن و خواننده ها از بین حیوانات مختلف بیرون میان. خارپشت و فیل و خوک و موش و سوسمار و . . .
(یادگیری زبان انگلیسی از طریق انیمیشن)

خوب امید وارم که از این مطلب استفاده کرده باشید و خواندن این مقاله برای شما مفید بوده باشه . همچنین شما میتوناید با سر زدن به بخش های دیگر سایت از آموزش های ویژه ما استفاده کنید .

([ratings])

زبان های خارجی

آموززش زبانآموزش زبان انگلیسی با انیمیشن زوتوپیاانیمیشن (Sing (2016انیمیشن Angry Birds 2016انیمیشن Bunyan & Babe 2017انیمیشن carsانیمیشن Despicable Meانیمیشن Hotel Transylvania 2012انیمیشن Monsters Universityانیمیشن Spirit: Stallion of the Cimarron 2002انیمیشن Tangled 2010انیمیشن Toy Storyانیمیشن Zootopiaانیمیشن با زیرنویس برای یادگیری زبانانیمیشن برای کودکانانیمیشن برای یادگیری زبانانیمیشن زبان برای آموزش زبانانیمیشن زوتوپیاانیمیشن مخصوص یادگیری زبانت انگلیسیدانلود رایگان کارتون انگلیسی برای تقویت زبانزبانزبان انگلیسیعصر یخبندان Ice Ageلیست انیمیشن های مخصوص یادگیری زبانمکالمهمکالمه زبانمکالمه سریعمکالمه فشردهکارتن های کوتاه برای یادگیری زبانکانال آموزش زبان انگلیسی با انیمیشنیادگیری زبانیادگیری زبان با انیمیشنیادگیری مکالمهیخ‌زده Frozen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *