متن انگلیسی جذاب با ۱۱۰ موضوع کار های روزانه + دانلود PDF رایگان

110 متن انگلیسی جذاب با موضوعات کار های روزانه - آکادمی کاوسی

متن انگلیسی یا جمله ای که در تصویر بالا میبینید، یک مفهوم عمیق است از بزرگترین دانشمند دنیا آلبرت انیشتن است که تنها با کمک جملات و واژگان روزمره ساخته شده است. در این مطلب ویژه هم ما سعی می کنیم بیش از ۱۱۰ تا از کاربردی ترین متن های انگلیسی که با مهوریت کارهای روزمره می باشد را در اختیار شما قرار دهیم.

با مطالعه این متن انگلیسی، با پایه ای ترین و ساده ترین جملات زبان انگلیسی آشنا می شوید و چون در قالب داستان به کار رفته اند، سرعت یادگیری شما دو برابر بیشتر از حالت عادی می شود.

این متن انگلیسی برای چه کسانی مناسب است ؟ اگر فکر می کنید که سطح دانش زبان انگلیسی شما ضعیف یا پیشرفته است، هیچ تفاوتی نمی کند، چرا که محتوای این متوون از ساده تا پیشرفته هست و برای هر سطحی مفید، کاربرده و آموزنده است.

طرز یادگیری و نحوه آموزش این مطلب به چه شکلی می باشد ؟ طرز یادگیری بهینه این جملات به این شکل است که بدون نگاه کردن به معنای فارسی، با توجه به متن انگلیسی و جریان جملات، سعی در حدس زدن معنی آنها و بخصوص کلماتی که نمی دانید کنید.

سپس هر کلمه را داخل گوگل ترنسلیت یا هر نرم افزار ترجمه دیگری کپی کنید و بدون نگاه کردن به واژه به تلفظ آن حداقل ۳ بار گوش دهید و سپس نمونه جمله به کار رفته با آن که در پایین گوگل ترنسلیت نمایش داده می شود را ببینید. با این کار ماندگاری لغات و جملات در ذهن شما به طرز شگفت آوری افزایش پیدا خواهد کرد.

اگر به وب سایت های زیادی برای یادگیری سریع زبان انگلیسی با هزینه کم و در مدت زمان کوتاه مراجعه کردید ؟

اگر از میان کتاب های موجود در بازار سر درگم شدید که کدام مناسب تر می باشد برای شما ؟

اگر در نحوه مطالعه منابع زبان انگلیسی و در یادگیری آن مشکل دارید؟

اگر از مطالعه تعداد زیادی کتاب و یا مقاله انگلیسی نتیجه نگرفتید ؟

اگر با وجود تمرین های فراوان و تماشای تعداد زیادی فیلم و سریال مشکل آموزشی شما حل نشده ؟

زمان برای شما بسیار مهم است و از هدر دادن زمان خود دچار ناراحتی شدید؟

و …

دوست عزیز من ، مسیر کوتاه تر ، ساده تر و بدون هزینه و ۱۰۰% رایگانی نیز وجود دارد که شما هیچ احتیاجی نیست که با مشکلات بالا که بیان شد دست و پنجه نرم کنید. وب سایت آکادمی کاوسی با سال ها تجربه در حوزه آموزش زبان انگلیسی به صورت حضوری و غیر حضوری ( آنلاین ) توانسته خدمات کم نظیری را به مخاطبین عزیز ارائه دهد.

یکی از این خدمات ویژه تیم آکادمی کاوسی ارائه مشاوره حرفه ای و شخصی به تک تک کاربران آکادمی،  توسط ذبده ترین و بهترین مشاورین آموزشی می باشد و در قبال مشاوره هیچ هزینه ای از کاربران گرفته نمی شود و کاملا ۱۰۰% رایگان می باشد.

برای دریافت این خدمت ویژه فقط کافیست عضو سایت شوید و پس از عضویت به بخش پیشخوان پنل کاربری خود رفته و از قسمت ارسال تیکت با پشتیبانان و مشاورین ما ارتباط برقرار کنید تا شما را در فضایی کاملا شخصی و ویژه در کمال آرامش راهنمایی کنند تا شما به نتیجه مطلوب خود برسید.

عضویت در سایت آکادمی کاوسی

در صورتی که این مطلب برای شما مفید بوده است به ما از ۵ ستاره امتیاز دهید.

([ratings])

Comments are disabled.